Prohlášení J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST,a.s. k nepravdivému tvrzení společnosti SIMPHONIE TECHNOLOGY SE o investici fondu J&T VENTURES I

23.9.2014

J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a.s. jako obhospodařovatel fondu J&T VENTURES I uzavřený podílový fond tímto prohlašuje, že fond neinvestoval do základního kapitálu společnosti SIMPHONIE TECHNOLOGY SE, ani jiným způsobem neposkytl společnosti SIMPHONIE TECHNOLOGY SE finanční prostředky.

J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST,a.s. se ohrazuje vůči nepravdivému tvrzení společnosti SIMPHONIE TECHNOLOGY SE, která ve svých materiálech, prezentovaných investorům v rámci konference Disrupt San Francisco 2014, nepravdivě uvádí, že fond  J&T VENTURES I získal 12% podíl v této start-upové firmě a uvádí tak veškeré případné investory v omyl. 

Fond J&T VENTURES I neinvestoval do základního kapitálu této společnosti, ani jiným způsobem neposkytl SIMPHONIE TECHNOLOGY SE finanční prostředky.

V současné chvíli zvažuje J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST,a.s. právní kroky vůči majitelům společnosti SIMPHONIE TECHNOLOGY SE.

V případě dotazů prosím kontaktujte:

Monika Veselá

PR manažerka

Email: mvesela@jtbank.cz

tel: +420 604 333 320