zpět

J&T ARCH INVESTMENTS nově řídí Pavel Hlaváček

J&T ARCH INVESTMENTS nově řídí Pavel Hlaváček

Změna v řízení J&T ARCH INVESTMENTS.

Řízením fondu J&T ARCH INVESTMENTS, naší vlajkové lodi mezi fondy kvalifikovaných investorů, byl na začátku října pověřen Pavel Hlaváček. Pavel rovněž obsadil místo v investičním výboru fondu, které se uvolnilo odchodem Dana Drahotského z finanční skupiny J&T.  Michal Semotan, který fond řídil jako portfolio manažer od jeho vzniku a výrazně se podílel na jeho úspěšném nastartování, se bude nadále soustředit na správu úspěšných akciových fondů J&T Opportunity a J&T Dividend.

Pavel nastoupil do finanční skupiny J&T v lednu 2019 a od začátku se mimo orientace na nebankovní investice podílel i na vzniku současné struktury našich fondů kvalifikovaných investorů. Před nástupem do J&T sbíral pracovní zkušenosti na různých pozicích v EY. 

Pavel získal inženýrský titul na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci, bakalářský titul na Anglo-American University a dva roky studoval na University of Alaska Anchorage v USA. Od roku 2010 je držitelem certifikátu ACCA. Volný čas věnuje své šestičlenné rodině a sportu, především pak lednímu hokeji, kterému se věnuje od dětství.


Dále by vás mohlo zajímat